Jaśniejszy uśmiech,
tylko 849 zł

Skorzystaj z profesjonalnego wybielania zębów z wykorzystaniem lampy Beyond® i rozjaśnij zęby nawet o 8 odcieni w ciągu jednej wizyty.

Smile

Wybielanie z użyciem lampy

Czas trwania wybielania to tylko 45 minut, zabieg poprzedzony jest kontrolą kondycji zębów, jest to konieczne, aby zabieg przeprowadzić bezpiecznie.

Zastosowanie oryginalnych preparatów minimalizuje ryzyko nadwrażliwości.
wykorzystuje technologię z procesem kawitacji (ultradźwięki), co pozwala na skrócenie czasu zabiegu przy zachowaniu znakomitego efektu wybielającego.


Zabieg wykonywany jest przez lekarza dentystę.

Jak działamy

Lepszy sposób wybielania zębów

Wybiel.pl współpracuje z gabinetami stomatologicznymi, pomagając pacjentom umówić wizytę w dogodnym terminie i w atrakcyjnej cenie.

Atrakcyjne ceny

Umawiając wizytę przez Wybiel.pl, dostajesz gwarancję ceny niższej niż standardowa cena w gabinecie realizującym zabieg.

Autoryzowane gabinety Beyond®

Aby zapewnić najwyższą jakość, współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi gabinetami stomatologicznymi, zabiegi poprzedzone są zawsze kontrolą stanu uzębienia i są przeprowadzane przez lekarza dentystę.

Proste umówienie wizyty, szybkie terminy

Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku godzin roboczych skontaktuje się z Tobą gabinet realizujący zabieg.

Gabinet realizujący zabiegi

Maestic Dental Studio

Gabinet stomatologiczny Myśliwska
23 oceny
Myśliwska 57, 30-718 Kraków

Umawiając wizytę przez Wybiel.pl korzystasz z promocyjnych cen

Wybielanie lampą Beyond® Polus Advanced (2 łuki)849 zł
Wybielanie martwego zęba (każda wizyta)80 zł
Gabinet stomatologiczny Myśliwska

Sprawdź dostępne terminy

Aby sprawdzić dostępność terminów, prosimy o podanie swojego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Następnie będziesz miał możliwość przejrzenia kalendarza. Możemy się również jednorazowo skontaktować z Tobą, aby udzielić więcej informacji i omówić możliwe opcje, oczywiście nic nie zobowiązuje Cię do umówienia wizyty.

Twoje dane i informacje kontaktowe zostaną wykorzystane w celu umówienia wizyty w placówce partnerskiej. Wyrażasz również zgodę na otrzymywanie od nas informacji i ofert w postaci wiadomości e-mail, połączeń telefonicznych i SMS-ów. Oświadczenie o wyrażeniu zgody można w każdej chwili odwołać.
czytaj więcej...