Jaśniejszy uśmiech,
tylko 849 zł

Skorzystaj z profesjonalnego wybielania zębów z wykorzystaniem lampy Beyond® i rozjaśnij zęby nawet o 8 odcieni w ciągu jednej wizyty.

Smile

Wybielanie z użyciem lampy
Beyond® Polus Advanced

Czas trwania wybielania to tylko 45 minut, zabieg poprzedzony jest kontrolą kondycji zębów, jest to konieczne, aby zabieg przeprowadzić bezpiecznie.

Zastosowanie oryginalnych preparatów minimalizuje ryzyko nadwrażliwości.
Lampa Beyond® Polus Advanced wykorzystuje technologię LightBridge™ z procesem kawitacji (ultradźwięki), co pozwala na skrócenie czasu zabiegu przy zachowaniu znakomitego efektu wybielającego.


Zabieg wykonywany jest przez lekarza dentystę.

Jak działamy

Lepszy sposób wybielania zębów

Wybiel.pl współpracuje z gabinetami stomatologicznymi, pomagając pacjentom umówić wizytę w dogodnym terminie i w atrakcyjnej cenie.

Atrakcyjne ceny

Umawiając wizytę przez Wybiel.pl, dostajesz gwarancję ceny niższej niż standardowa cena w gabinecie realizującym zabieg.

Autoryzowane gabinety Beyond®

Aby zapewnić najwyższą jakość, współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi gabinetami stomatologicznymi, zabiegi poprzedzone są zawsze kontrolą stanu uzębienia i są przeprowadzane przez lekarza dentystę.

Proste umówienie wizyty, szybkie terminy

Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku godzin roboczych skontaktuje się z Tobą gabinet realizujący zabieg.

Gabinet realizujący zabiegi

Maestic Dental Studio

Gabinet stomatologiczny Myśliwska
21 ocen
Godziny otwarcia
poniedziałek15:00 - 20:00wtorek12:00 - 20:00środa12:00 - 20:00czwartek13:30 - 20:00piątek09:00 - 17:00
Strona internetowa gabinetu: maesticdental.pl

Umawiając wizytę przez Wybiel.pl korzystasz z promocyjnych cen

Wybielanie lampą Beyond® Polus Advanced (2 łuki) 849 zł
Wybielanie martwego zęba (każda wizyta) 80 zł
Gabinet stomatologiczny Myśliwska

Umów się na wizytę

Wyślij niezobowiązujące zgłoszenie, skontaktujemy się w ciągu kilku godzin roboczych, w celu omówienia wizyty

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wojciech Grabias Wybiel.pl z siedzibą w Krakowie, ul. Mochnackiego 41/10, wysyłając formularz, zgadzasz się na przekazanie danych koniecznych do umówienia wizyty placówce partnerskiej.
czytaj więcej...

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: kontakt@wybiel.pl 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego Rozporządzenia o ochronie, danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, 3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt, w szczególności podmiot realizujący usługę: Maestic Dental Studio Magdalena Szarek, ul. Myśliwska 57, 30-718 Kraków 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy, 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu

Wybiel.pl © 2023