Współpraca

Jak działamy

Lepszy sposób pozyskiwania pacjentów

Wybiel.pl współpracuje z gabinetami stomatologicznymi, pomagając pacjentom umówić wizytę w dogodnym terminie i w atrakcyjnej cenie.

Darmowy okres próbny

Wypróbuj bezpłatnie działanie i efektywność serwisu, bez umów i zobowiązań.

Autoryzowane gabinety Beyond®

Aby zapewnić najwyższą jakość, współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi gabinetami stomatologicznymi używającymi oryginalnych preparatów. Nie współpracujemy z gabinetami kosmetycznymi.

Początek jest prosty

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z Tobą, wyjaśnimy działanie serwisu i zajmiemy się dodaniem Twojego gabinetu.

Wyślij zgłoszenie

Wyślij niezobowiązujące zgłoszenie, skontaktujemy się w ciągu kilku godzin roboczych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wojciech Grabias Wybiel.pl z siedzibą w Krakowie, ul. Mochnackiego 41/10. czytaj więcej...

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: kontakt@wybiel.pl 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego Rozporządzenia o ochronie, danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, 3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt, 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 12 miesięcy, 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu